myReLeaf הוא הפתרון היחיד המוכח שאינו מכיל תרופות היכול לשמש הן להקלה מיידית ברגעי חרדה ומתח, והן ליעילות ארוכת טווח בשימוש יומיומי.

myReLeaf הינו מכשיר אישי נייד, ללא שימוש בתרופות אשר:

  1. מדריך את המשתמש, באופן המתואם לו אישית, כיצד לווסת את דפוסי הנשימה ללא מאמץ ע"י מתן פידבק מיידי של המכשיר.
  2. מעורר את חושי המשתמש ע"י שימוש בארומתרפיה וע"י עיצוב הגורם לגירוי ארבעה חושים בו זמנית.

כתוצאה מכך, הוא עוזר להגיע לתחושת רוגע בצורה יעילה, בזמן קצר ביותר, בכל עת ובכל מקום. שימוש קבוע במכשיר, מפחית לחץ וחרדה כרוניים.

התשובה הפשוטה היא, ש myReLeaf מאפשר למשתמש להירגע בצורה יעילה יותר, ללא מאמץ, במיוחד במצבים בהם למשתמש קשה להשיג זאת בכוחות עצמו. תחושת ההקלה מושגת כאשר תגובת המערכת הסימפתטית נחלשת בעוד שתגובת המערכת הפרא- סימפתטית מתחזקת. האטת קצב הנשימה, ע"י הארכת הנשיפה, הוא המפתח להשגת השינוי הרצוי בפעילות המערכות הסימפתטית והפרא- סימפתטית.

למרבה הצער, הסדרת נשימה באופן עצמוני אינה פעולה פשוטה, אפילו לאנשים המתורגלים בכך. מעבר לכך, לשם הסדרת נשימה באופן עצמוני, נדרש ריכוז ֿ המגביר את פעילות המערכת הסימפטית במקום להחליש אותה, עד שהשגת תחושת הרוגע הופכת אפילו קשה יותר.

בנוסף, מכשיר ה myReLeaf בעיצובו הייחודי ובאמצעות השימוש בארומתרפיה, עוזר לעורר ארבעה חושים בו זמנית ומאפשר השגת תחושה רגיעה עמוקה יותר בזמן קצר יותר.

לא, מכשיר ה myReLeaf אינו מכיל תרופות או חומרים כימיקליים אחרים.

אם ילדך מסוגל לעקוב אחרי החיווי המתקבל מהמכשיר, הוא או היא יכולים להשתמש ב myReLeaf. יש לנו לקוחות אשר נתנו לילדיהם להתנסות ב myReLeaf על מנת לעזור להם ברגעי מתח וחרדה, והתוצאות היו מדהימות - בקר/י בדף ”לקוחות מספרים עלינו“ לקרוא את עדויותיהם.

myReLeaf אינו מעמיד בפני המשתמש כל סכנה רפואית. בזהה לתרגול תרגילי נשימה אחרים, אנו מציעים להתייעץ עם רופא לבעלי רקע של מחלות כרוניות, לבעלי קוצב לב או לנשים בהריון.

תופעות לחץ וחרדה פוגעות ברווחה הנפשית, ובמקרים רבים משפיעות לרעה על היבטים שונים בחיי היום יום ובאיכות החיים. הן עשויות לגרום להימנעות ממצבים או מקומות מסוימים, לפגוע ביעילות, בריכוז ובתחושת השמחה הכוללת. בנוסף לכל אלה, עלולות להיווצר בעיות רפואיות שונות הקשורות ללחץ כגון: מחלות לב, כאבי ראש, השמנת יתר, דיכאון, בעיות עיכול, אסתמה, סכרת, הזדקנות מוקדמת ועוד. שימוש ב myReLeaf לאיזון רמות המתח והחרדה יכול לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים ולעזור להקל על המצבים השונים שצוינו לעיל.

במכשיר ה myReLeaf ניתן להשתמש בכל מקום ובכל עת להקלה מידית, כמו גם האפשרות לשימוש יומיומי לטווח ארוך ללא תופעות לוואי כחלק משגרת היום. בנוסף, יש לו עיצוב חדשני ומודרני והוא קל לשימוש. המכשיר נבדק מדעית, הוא בטוח לשימוש ואינו מכיל תרופות או כימיקלים.

כן, למכשיר ה myReLeaf אין התוויות נגד ואין תופעות לוואי ידועות. מאחר ש myReLeaf הנו מכשיר ולא תרופה, אין כל חשש לפגיעה ביעילותן או השפעתן של תרופות אחרות שאולי נלקחות על ידי המשתמש/ת (אינראקציה).

מומלץ לא להשתמש ב myReLeaf בעת נהיגה ברכב. בזהה לתרגול של תרגילי נשימה מכל סוג שהוא, אנו מציעים להתייעץ עם רופא לבעלי רקע של מחלות כרוניות, לבעלי קוצב לב או לנשים בהריון.

myReLeaf הינו בעל תקן CE ו - FCC. מאחר ומכשיר ה myReLeaf אינו מוגדר כציוד רפואי אין צורך בקבלת אישור אמ״ר על פי הגדרות משרד הבריאות. בנוסף לכך, myReLeaf עבר ועדת הלסינקי לפני ביצוע המחקר שבוצע על ידי הפקולטה לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה.

הקופסא מכילה: מכשיר myReLeaf , שני חלקים ארומתרפיים, תיק בד מעוצב לנשיאת המכשיר, מדריך למשתמש, מדריך מקוצר ותעודת אחריות.

יש להשתמש במכשיר myReLeaf במשך 3 דקות ברגעי חרדה, לחץ, תעוקה, עצבנות או בעת תחושת אובדן שליטה. כמו כן, יש להשתמש כאשר מרגישים קושי להתרכז או להירדם.

בנוסף, יש להשתמש ב myReLeaf לפחות פעם ביום במשך 3 דקות, על מנת להשיג תוצאות מצטברות ולאורך זמן.

הוכח, כי שימוש קבוע ב myReLeaf, 3 פעמים ביום, כ 3 דקות בכל פעם, מפחית מדדי חרדה, דאגה ועוררות באופן משמעותי, ואף מסייע בשיפור איכות החיים.

ניתן להשתמש ב myReLeaf במקביל לנטילת תרופות. מומלץ ביותר להתייעץ עם רופא בטרם השימוש במכשיר, במקרה של נטילת תרופות באופן סדיר.

כן. יש לנקות את פיית המכשיר וכן את חלקו הפנימי של כיסוי הסיליקון לפני השימוש הראשון. יש להשתמש בפד אלכוהול 70% סטנדרטי, אותו ניתן לרכוש בכל בית מרקחת.

יש צורך בשתי סוללות מסוג (AAA) לתפעול מכשיר myReLeaf.

כן, החלק שמשקשק במוצר הוא רכיב במנגנון שמזהה את הנשיפות שלך.

הריח הארומתרפי נשמר לכ 4-8 שבועות. הדבר תלוי בתדירות השימוש וברגישות האישית לריחות.

ניתן לרכוש חלקים ארומתרפיים נוספים באתר האינטרנט שלנו il.co.myreleaf.www. בדקו את חבילות החסכון שלנו על מנת לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

מכשיר ה myReLeaf ידריך אתכם לווסת את דפוסי הנשימה ללא תלות בחלק הארומתרפי, אבל במקרים רבים ייקח זמן רב יותר להשיג תחושת רוגע וחווית המשתמש תהיה פחות מספקת ללא גירוי חוש הריח.

לא. מכשיר ה myReLeaf הוא מכשיר אישי ואינו ניתן לחיטוי באופן מלא ע״י המשתמש ולכן גם לא ניתן להעברה.

במרחק של נשיפה

myReLeaf מחזיר לך את השלווה, אז למה לסבול עוד רגע מיותר של מתח?

להזמנת מכשיר לניסיון כבר היום לחץ כאן – 30 יום החזר כספי מלא.

מיירליף | איך זה עובד | אנשים מספרים עלינו | המדע שמאחורי מיירליף | מחקר | עלינו | חנות | צרו קשר| החזרות | תנאים | פרטיות |