עלינו

 

myReLeaf הוא פתרון טבעי, זמין, ללא שימוש בתרופות המתאים לרגעי לחץ, מתח ומצוקה. המכשיר מספק פתרון יעיל וייחודי הניתן לשימוש הן כמענה מידי למצבי מצוקה מזדמנים והן כטיפול יומיומי להשגת יעילות לטווח הארוך.

סיפורה של עדי

שמי עדי ולך ואני מייסדת שותפה של  myReLeaf. הרעיון למוצר נולד כתוצאה מההתמודדות האישית שלי עם התקפי חרדה. במטרה להימנע משימוש בתרופות, התנסיתי בשלל פתרונות חלופיים ביניהם: טיפול, ביו- פידבק, יוגה, תוספי מזון, מדיטציה ושיטות הרפיה שונות במטרה למגר את ההתקפים. בעוד שהטיפולים והשיטות השונות עזרו בהפחתת תדירות התקפי החרדה, גיליתי כי קשה לי מאוד להשתמש בהם בצורה אפקטיבית בזמן ההתקפים עצמם על מנת לעצור אותם.

כאשר חקרתי את הנושא לעומק, גיליתי שהתקפים מסוג זה, הם יותר מעניין פסיכולוגי: זו "התקפה גופנית וכימיקלית" המשפיעה על מערכות שונות בגוף, ברמה כזו עוצמתית, שגורמת להרגיש שאולי לא תסתיים לעולם, שאתה יוצא/ת מדעתך או חווה התקף לב. התחושות בזמן ההתקפים היו כל כך איומות, שכמו רבים בחרתי לנקוט ב"גישת הימנעות" – ולמעשה להימנע ממצבים או מקומות, העלולים להוביל לאותם התקפי חרדה. הפסקתי ללכת לקולנוע, למקומות בילוי מסויימים ואפילו לבריכה; הפחד מההתקף הבא גבה מחיר כבד והשפיע משמעותית על איכות חיי. אין זה מפתיע שאנשים רבים פונים לסמים או לאלכוהול רק בכדי לחוש הקלה. הרגשתי שחייב להימצא פתרון טוב יותר.

myReLeaf הוא תולדה של ההתנסות הקשה הזו. חיפשתי פתרון, כלשהו, שאוכל לקחת איתי ויעזור לי להתמודד עם רגעי מצוקה כאלה. כאשר לא הצלחתי למצוא פתרון, החלטתי ליצור מוצר שאנשים יוכלו לקחת עמם לכל מקום ושיסייע להם לעצור רגעים של מצוקה ולחץ, ללא תלות בגיל שלהם, במיקום או ביכולות הטכניות שלהם.

אני מקווה בכל ליבי שמייריליף יהיה שם בשבילכם כמו שהוא שם בשבילי ובשביל רבים אחרים, ושתצליחו לזכות מחדש ברוגע, בשליטה ובביטחון שלכם הרבה יותר מהר ממה שאתם מדמיינים שאפשרי!

שלכם,

עדי ולך

חרדה ולחץ כמגפה עולמית

הפרעות חרדה הופכות לנפוצות יותר ויותר ואף הינן ההפרעות הנפשיות הנפוצות ביותר בארה“ב כיום. מספר האנשים באוכלוסייה החווים רמות גבוהות של לחץ, דיכאון וחרדה גבוה מאי פעם. בעוד שכמות האנשים הזקוקים לטיפול גבוהה מתמיד, מערכת הבריאות מתקשה לתת מענה לצרכים ההולכים וגוברים ולייצר נגישות גבוהה יותר לטיפול נפשי ופתרונות ברי-קיימא מעבר לטיפול תרופתי. מניתוח נתוני חיפוש ב"גוגל", נמצא כי אפילו מספר החיפושים של המונח "חרדה" הכפיל עצמו במהלך 8 השנים האחרונות.

הפתרון

הינו מכשיר הניתן לאחיזה בכף היד, מוגן פטנט, המשלב ארומתרפיה וטכנולוגיה עם חווית משתמש ארבע-חושית, על מנת לספק הקלה ורוגע באופן מיידי. מימדיו הקטנים מאפשרים את נשיאתו בתיק קטן או בכיס וניתן להשתמש בו באופן דיסקרטי בכל עת ובכל מקום. הוא בטוח לשימוש, מהיר וקל לתפעול ולכן מתאים לאנשים בגילאים ומצבים שונים. myReLeaf מספק פתרון ללא שימוש תרופתי, שבאמת עובד!

בעולם העכשווי הדורש מאתנו התמודדות עם לחץ ומתח גוברים, myReLeaf הינו פתרון אשר הגיע זמנו


צוות החברה

צוות myReLeaf התגבש על בסיס הרצון המשותף לעזור לזולת.

עדי ולך, מנכ"לית

עדי בעלת תואר מוסמך בהנדסה ביו רפואית מהטכניון (מכון טכנולוגי לישראל) ובעלת דרגת מאסטר ב NLP ודמיון מודרך ממכללת רטר בישראל (בליווי אוניברסיטת חיפה).  

בעלת וותק של מעל 15 שנים בתפקידי ניהול והנדסה בחברות הייטק מובילות ובינלאומיות.  

כאשר אינה עוסקת בעבודתה לשיפור הרווחה העולמית, היא אוהבת להישאר פעילה דרך תרגול יוגה, פילאטיס, ריצה, שחייה, וליהנות בחיק הטבע בחברת האנשים שהיא אוהבת.

ד"ר ארנה לוין, MD, נשיאה

ארנה היא יזמית סדרתית המוכרת מספר מהמוצרים שפיתחה ברחבי העולם בין היתר אמצעות מפיצים בינלאומיים הכוללים את חברת טבע ואומגה פארמה.

כרופאה, היא משלבת שיטות טיפול קונבנציונליות ואלטרנטיביות, מומחית בריפוי דרך צמחי מרפא, דיקור סיני ותזונה, ובעלת ניסיון קליני מעל 30 שנה. בטרם עיסוקה כרופאה, אורנה עבדה כמדריכת פילאטיס ועד היום נהנית לתרגל זאת, לצד תחביבה הנוסף, צורפות.

ד"ר אבנר ולך, Ph.D, מנהל טכני ראשי

אבנר בעל תואר דוקטור בהנדסת חשמל מהטכניון ומשמש כעמית מחקר במכון לחקר המח באוניברסיטת קולומביה, ולפני כן באוניברסיטת אוטווה ומכון ויצמן למדע.  

בנוסף הוא גם קונדיטור מוסמך ואוהב לבשל ולאפות. בזמנו הפנוי, אבנר קורא נלהב, ואוהב לתרגל יוגה ולנגן בגיטרה.


החזון שלנו  

לשפר את מצב הבריאות הנפשית של אנשים ע"י פתרונות טכנולוגיים פשוטים וקלים לשימוש, המביאים הן להקלה מידית והן לשיפור מתמיד וכולל במצב נפשי רגשי.

הצטרפו אלינו!

אנחנו צוות קטן אך עוצמתי ואנו תמיד שמחים לשמוע מאנשים נוספים החולקים את החזון שלנו לעזרה לאחרים והקניית רוגע ובטחון בעולמינו הבלתי צפוי.

אם אתם רואים עצמכם מתאימים להשקפה זו, נשמח לשמוע מכם.  

אנא, צרו קשר עמנו ב info@myreleaf.com  

במרחק של נשיפה

myReLeaf מחזיר לך את השלווה, אז למה לסבול עוד רגע מיותר של מתח?

להזמנת מכשיר לניסיון כבר היום לחץ כאן – 30 יום החזר כספי מלא.

מיירליף | איך זה עובד | אנשים מספרים עלינו | המדע שמאחורי מיירליף | מחקר | עלינו | חנות | צרו קשר| החזרות | תנאים | פרטיות |